Tyto základní desky jsou vybaveny nejmodernějšími LED systémy na trhu. Aplikace RGB Fusion se může pochlubit impozantním seznamem osvětlovacích možností dostupných na několik kliknutí myši. Hardcore fanoušky osvětlení pak potěší pokročilý režim Advanced Mode, který umožňuje nastavení několika zón nezávisle na sobě.
 1. Z390
 2. H370 & B360
 3. Z370
 4. X299
 5. Z270
 6. H270 & B250
 7. X399
 8. X470
 9. B450
 10. X370
 11. B350

Pro uživatele, kteří hledají kombinaci špičkových výkonů a zářící estetiky, nabízíme paměť AORUS, aby mohli prozkoumat celé spektrum ohromujícího RGB osvětlení.
Nejnovější RGB klávesnice a myši nabízejí nejen špičkový výkon, ale díky tomu, že využívají díky využití RGB LED také prakticky nekonečné možnosti přizpůsobení. Využijte jejich potenciál díky RGB Fusion a přidejte si je do mixu RGB Fusion zařízení.
RGB skříně jsou již vyzdobeny RGB LED. S RGB Fusion můžete barvy těchto LED synchronizovat se svý příslušenstvím! Vyjádření vašeho herního já nebylo nikdy jednodušší!
Procesorové chladiče, sluchátka a další příslušenství! Díky tomu, že je připraveno na RGB Fusion, můžete barvu příslušenství synchronizovat se zbytkem vašich LED.
 
Aplikace GIGABYTE RGB Fusion
Nenavrhujte váš počítač tak, aby jen svítil, ale aby šlo o umělecké dílo, které vám budou vaši přátelé závidět. Díky mobilní aplikaci GIGABYTE RGB Fusion mohou uživatelé sledovat a ovládat osvětlení svého herního počítače. To uživatelům usnadňuje zkoušení i úpravu barev a rychlostí pro různé režimy, vše zvládnou pomocí klávesnice a monitoru svého počítače.
 
RGB Fusion s digitálními LED

U základních desek AORUS je RGB Fusion ještě lepší s digitálními LED* RGB Fusion nabízí uživatelům možnost ovládání integrovaných a externích světelných LED pásků připojených k jejich počítači. Technologie RGB Fusion napěchovaná barvami a vzory na základních deskách AORUS je nyní vylepšena podporou digitálních LED. S externími digitálními LED páskami či dokonce integrovanými digitálními LED na desce*, kde je každá LED dioda digitálně adresovatelná, si mohou uživatelé vychutnat ještě více vzorů, stylů a typů osvětlení.

Herní základní desky AORUS podporují buď 5V nebo 12V digitální LED pásky. RGB Fusion s podporou digitálních LED přichází s devíti novými vzory a různými nastaveními rychlosti.

*Digitální LED diody jsou k dispozici pouze na vybraných základních deskách a externích LED páscích – digitální LED pásky nejsou součástí balení základní desky.