Tyto základní desky jsou vybaveny nejmodernějšími LED systémy na trhu. Aplikace RGB Fusion se může pochlubit impozantním seznamem osvětlovacích možností dostupných na několik kliknutí myši. Hardcore fanoušky osvětlení pak potěší pokročilý režim Advanced Mode, který umožňuje nastavení několika zón nezávisle na sobě.
Nejnovější RGB klávesnice a myši nabízejí nejen špičkový výkon, ale díky tomu, že využívají díky využití RGB LED také prakticky nekonečné možnosti přizpůsobení. Využijte jejich potenciál díky RGB Fusion a přidejte si je do mixu RGB Fusion zařízení.
RGB skříně jsou již vyzdobeny RGB LED. S RGB Fusion můžete barvy těchto LED synchronizovat se svý příslušenstvím! Vyjádření vašeho herního já nebylo nikdy jednodušší!
Procesorové chladiče, sluchátka a další příslušenství! Díky tomu, že je připraveno na RGB Fusion, můžete barvu příslušenství synchronizovat se zbytkem vašich LED.
 
Aplikace GIGABYTE RGB Fusion
Nenavrhujte váš počítač tak, aby jen svítil, ale aby šlo o umělecké dílo, které vám budou vaši přátelé závidět. Díky mobilní aplikaci GIGABYTE RGB Fusion mohou uživatelé sledovat a ovládat osvětlení svého herního počítače. To uživatelům usnadňuje zkoušení i úpravu barev a rychlostí pro různé režimy, vše zvládnou pomocí klávesnice a monitoru svého počítače.
 
RGB Fusion s digitálními LED

With AORUS Motherboards, RGB Fusion is even better with Digital LEDs.* RGB Fusion offers users the option to control onboard and external LED light strips for their PC. Already feature filled with colors and patterns, RGB Fusion on AORUS Motherboards are now upgraded with Digital LED support. With onboard options and external digital LED strips*, where each LED is digitally addressable, users can experience even more patterns, styles, and illuminations.

Herní základní desky AORUS podporují buď 5V nebo 12V digitální LED pásky. RGB Fusion s podporou digitálních LED přichází s devíti novými vzory a různými nastaveními rychlosti.

*Digitální LED diody jsou k dispozici pouze na vybraných základních deskách a externích LED páscích – digitální LED pásky nejsou součástí balení základní desky.