Rozšířené 168hodinové testování spolehlivosti na serverové úrovni
  • Základní desky GIGABYTE Black Edition podstoupily 168 hodin (7 dní) zátěžového testování před tím, než byly odeslány, aby byla pro naše zákazníky zajištěna ta nejvyšší kvalita.
  • Během 168hodinového testu musí každá deska projít přísným jednotýdenním validačním testováním celého systému. Společnost GIGABYTE vybudovala vlastní testovací zařízení ve své továrně Nanping na Tchaj-wanu.
  • Certifikát o validaci, který vydala továrna GIGABYTE, je přiložen ke každé desce. Je podepsán viceprezidentem a generálním ředitelem výroby a je důkazem, že každá deska prošla našimi nejvyššími zkušebními normami.
 
Návštěva továrny GIGABYTE: Jak jsou vyráběny a testovány základní desky Black Edition
From SMT to DIP process, and then passing a rigorous 168 hour testing process, each Black Edition motherboard is thoroughly tested to ensure utmost quality, stability and reliability. GIGABYTE is the only motherboard company to still manufacture in Taiwan, and this video gives a first-hand view of the GIGABYTE Black Edition boards being made and tested at the GIGABYTE factory located in Nanping Taiwan.
 
 
   
 
GIGABYTE Nanping, továrna na Tchaj-wanu.

 

 
CERTIFIKÁT
špičkové stability a spolehlivosti
 
 
 

Místo testování:
Továrna GIGABYTE Nanping
No. 215, Nanping Rd., Pingzhen City, Taoyuan County 324, Taiwan

Tato základní deska GIGABYTE Ultra Durable Black Edition individuálně dokončila a prošla přísným 168hodinovým (7 dnů) validačním testováním celého systému včetně testů nonstop provozu 24/7. Díky tomu si můžete být jisti její kvalitou, stabilitou a spolehlivostí.
 
Viceprezident a generální ředitel GIGABYTE Manufacturing Business Unit:
Dr. Kevin Meng
 
 

 

Sdílejte na síti Facebook a Twitter:  
Veškerá práva duševního vlastnictví, včetně autorských práv a ochranných značek tohoto díla a děl od něj odvozených, jsou vlastnictvím či jsou licenčně pronajatá společnosti GIGA-BYTE TECHNOLOGY CO., LTD. Jakékoliv neoprávněné užití je přísně zakázané.