Jste to VY, na kom záleží.

Společnost GIGABYTE byla vždy orientována na spotřebitele, a to od samotného počátku návrhu produktu až po konec hodnotového řetězce. Díky zaměření se na potřeby spotřebitelů se zkušenost zákazníků přeměnila na konkrétní a srozumitelnou péči o zákazníky. Proto společnost GIGABYTE integrovala na své produkty ty nejkvalitnější komponenty aby zajistila vynikající stabilitu a spolehlivost, a také vybudovala kompletní servisní síť se stovkami středisek zákaznických služeb po celém světě. Za vším, co děláme, je jasné zaměření se na to, co ocení naši zákazníci. Společnost GIGABYTE udržuje krok napřed před spotřebitelskými touhami vytvořit jedinečná spojení a snaží se usilovat o jejich spokojený úsměv.

Přinášíme hráčům

možnost hraní

Společnost GIGABYTE se všemi hráči sdílí stejnou vášeň pro hraní her. Proto jsme rozšířili značku prémiových herních produktů – AORUS, která je vrcholem naší nabídky špičkového hardwaru a nabízí celou řadu inovativních produktů, jež poskytují dokonalý výkon a dokládají, že počítače mají schopnost přinést hráčům bezprecedentní potěšení. Nadále se účastníme globálních herních akcí, spojujeme se s komunitou a aktivně vyslýcháme touhy hráčů, abychom vytvořili úžasné produkty zaměřené na jejich potřeby. AORUS je tým hráčů v odvětví počítačového průmyslu, který je na straně hráčů, aby překonal limity a stal se legendárním.

Přinášíme nápady

do praxe.

Společnost GIGABYTE, která byla založena v roce 1986, se odhodlala poskytovat špičková řešení, která „upgradují váš život“. Jsme považováni za průkopníky inovací s převratnými řešeními, jako je Ultra Durable™ – revoluční technologie, která nově definuje průmysl, WINDFORCE™ – exkluzivní návrh rozptylu tepla, který se vyznačuje extrémním výkonem, a řada BRIX – všestranný minipočítač, který se vejde do dlaně. Také jsme přišli s prémiovou herní značkou AORUS – celým spektrem herních produktů pro hráče a nadšence. GIGABYTE nepřetržitě přichází s novými a jedinečnými cestami digitálního světa a vytváří úžasné produkty, které vám zajišťují smysluplné a okouzlující zážitky.

Jsme odhodláni 

pokročit.

Ať už je předmětem inovací notebook, herní stroj nebo domácí kino, GIGABYTE i nadále přináší způsoby, jak zlepšit váš život. Společnost GIGABYTE jako 100. nejlepší asijská technologická společnost a 20. tchajwanská globální značka získala více než 13 500 mezinárodních ocenění včetně iF Design Award, Red Dot Design Award, Good Design Award, Tchajwan Excellence Award a dalších. Současně společnost GIGABYTE klade velký důraz na svou společenskou odpovědnost prostřednictvím budování 1. tchajwanské trvale udržitelné ekologické střechy na vrcholu ústředí společnosti GIGABYTE a rozvíjením několika dobrovolnických programů zaměstnanců, jako je Green Action Project, workshop o skládání počítačů a počítačové školení pro starší lidi. Společnost GIGABYTE prošla dlouhou cestou, ale jedna věc se nikdy nezměnila – modernizace vašeho života podle nás vede k tomu, aby se svět stal lepším místem.