Společnost GIGABYTE

Lidské zdroje

09.12.2012
Věříme, že důvodem, proč se lidé rozhodnou pracovat ve společnosti GIGABYTE, je úžasné pracovní prostředí a možnost budování kariéry ve výzkumu. Máte-li talent, energii a snahu prosadit se jako člen našeho týmu, rádi vám poskytneme příležitos pro rozvoj vašich profesních znalostí a zkušeností.
Hledáme uchazeče s následujícími vlastnostmi:

Týmová práce a respekt: v zájmu nabídky příležitostí a posilování výkonu týmovou prací přijímáme široké spektrum pracovníků. Klademe rovněž důraz na komunikaci, koordinaci a respekt u všech členů týmu, abychom zlepšovali naše pozitivní pracovní prostředí.

Inovativní a kreativní přístup: aktivně vyhledáváme jedince, kteří umí využít příležitost a přispět novými myšlenkami k tomu, aby společnost GIGABYTE stále byla vedoucí společností na trhu průmyslových technologií. Solidní technické znalosti a profesionální dovednosti spojené se schopností přijímat nové výzvy jsou velkou výhodou.

Vědomí kvality: společnost GIGABYTE klade důraz na to, že kvalita je prvotní prioritou. Držíme se tohoto principu při výrobě komponent, za které jsme obdrželi ocenění, stejně jako při poskytování poprodejního servisu a technické podpory.