Společnost GIGABYTE

První pohled

10.5.2012
 • GIGABYTE: Přední inovátor základních desek
  Společnost GIGABYTE byla založena v roce 1986 a už od počátku si drží nezpochybnitelnou pozici v nepřetržitých technologických inovacích. Díky tomu, že se zaměřujeme na klíčové technologie a splnění přísných standardů kvality, je společnost GIGABYTE považována na celém světě za inovativního a spolehlivého předního výrobce. Abychom udrželi krok v rychle měnícím se světě, máme komplexní nabídku zahrnující základní desky, grafické karty, počítačové komponenty, počítačové periferie, notebooky, tablety, stolní počítače, síťová zařízení, servery a mobilní telefony. Věnujeme se budování digitálního života v plném rozsahu a rychle reagujeme na potřeby a touhy uživatelů.
 • Cenná spokojenost zákazníků
  Heslo „Upgrade Your Life" je ideou společnosti GIGABYTE. Vystihuje naše hlavní principy inovací a nápadů. Neustále držíme krok napřed před požadavky uživatelů. Naše produkty poskytují vysoký výkon, dlouhou trvanlivost, výborné řemeslné zpracování a přívětivé uživatelské prostředí – snažíme se o to, aby byli uživatelé maximálně spokojeni. Náš inovativní design a exkluzivní patenty nám pomohly dosáhnout mnoha cenných rekordů a skvělé pověsti mezi uživateli. Mezi tyto technologie patří zejména Ultra Durable™ 5, základní desky G1 Killer Gaming s technologií AMP-UP Audio, základní desky se dvěma porty Thunderbolt™, grafické karty s chlazením WINDFORCE™ 5X SOC, 2× silnější měď v PCB, 24fázové napájení a další. Kromě toho pokračujeme v naplňování tužeb uživatelů s produkty, které poskytnou více funkcí a výhod najednou. Mezi takové patří například 15,6" herní notebook Ultrablade P35K a 11,6" tablet Padbook™ S1185. Notebook se slotem pro DVD-ROM nebo HDD efektivně maximalizuje diskovou kapacitu v neuvěřitelně tenkém těle
  pouhých 21 mm. Tablet S1185 má zase magneticky připojitelnou
  klávesnici pro práci na cestách. Díky tomu je snadné
  jej v mžiku proměnit na notebook.
 • Služby pro maximální spokojenost zákazníků
  Aby mohla společnost GIGABYTE nabídnout profesionální a hodnotné služby, vybudovala kompletní síť se stovkami servisních středisek. S nimi chce dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků po celém světě. Snažíme se poskytnout konkrétní a srozumitelnou péči s online technickou podporou a záručním programem výhodným pro zákazníka. Myslíme na zákazníka od začátku vývoje až po dodání produktu. Abychom dosáhli co největší spokojenosti zákazníků, nejenže dodáváme produkty v nejvyšší kvalitě, ale také nabízíme přístup k našim službám kdykoliv a odkudkoliv. Jsou proto snadno dostupné a rychlé.
 • Síla neustálé inspirace
  Jako dvacátá nejhodnotnější Tchaj-wanská značka, oceněná na více než 133 milionů amerických dolarů, vyvíjí   GIGABYTE neustále pokročilejší technologie a inovace. Jen tak přichází na nové způsoby, jak zvýšit spokojenost zákazníků. S více než 10 000 oceněními z médií a autoritativních organizací po celém světě získal GIGABYTE pověst průkopníka v inovacích základních desek a grafických karet. Jako stá nejlepší asijská technologická společnost v roce 2011 je společnost GIGABYTE konzistentní a přesná, co se týče reakce na přání spotřebitelů. V budoucnu se GIGABYTE zavazuje k posílení své jedinečné pozice s klíčovými technologiemi, s pokročilými inovacemi i se zajištěním kvality a zákaznických služeb. Jen tak udrží tempo s přáními zákazníků a celého světa za jejími dveřmi.